Kdo jsme?

Posláním Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS) je vytvářet optimální podmínky pro rozvoj telekomunikační infrastruktury v České republice.

Již od roku 2003 podporujeme rozvoj férového a otevřeného tržního prostředí založeného na principech hospodářské soutěže.

Kvalitní a široce dostupnou telekomunikační infrastrukturu vnímáme jako nutný základ pro úspěšný rozvoj české ekonomiky a konkurenceschopnosti ČR.

Zakládajícími členy APMS jsou společnosti O2 Czech Republic, a.s., T-Mobile Czech Republic, a.s. a Vodafone Czech Republic, a.s.

Loga členů:
o nás

Vedení asociace

Prezident
Reprezentuje Asociaci navenek a zodpovídá za naplňování dlouhodobé strategie. Současně řídí a koordinuje činnost Představenstva a jednotlivých pracovních skupin.

Jiří Grund svoji profesní kariéru odstartoval při studiu na vysoké škole, kdy si přivydělával jako novinář se zaměřením na informační technologie. Poté zamířil do Microsoftu, kde 7 let řídil marketing a komunikaci. Podobné role následně zastával na Ministerstvu obrany či v Českých radiokomunikacích. Posledních 7 let úspěšně rozvíjí vlastní konzultační společnost Grucon. Od roku 2017 podporuje v barvách APMS vytváření lepšího prostředí pro budování telekomunikační infrastruktury v ČR. Jiří vystudoval strategický management v programech MSc a MBA. Ve volném čase se nejraději věnuje bikingu.

Představenstvo

Je statutárním orgánem Asociace a za svou činnost odpovídá Valné hromadě. Je tříčlenné a skládá se z nominovaných zástupců reprezentující firmy řádných členů. Členy představenstva APMS jsou:

 

Richard Stonavský
Vodafone
Martin Orgoník
T-Mobile
Miloš Koděra
O2
o nás

Dokumenty ke stažení

Dodržování kodexů služeb je závazné pro všechny poskytovatele služeb a zboží, kteří umožňují svým zákazníkům platbu za nákup některou z plateb, které zastřešuje značka plať mobilem. Případné porušení těchto pravidel poskytovatelem je postihováno podle příslušných obchodních smluv jejichž součástí kodexy služeb jsou.

Kodexy služeb ke stažení
magnifiercrosschevron-downarrow-down